aktualnościzdjęciaRada Regionalna SIPmultimedialne archiwumwładzeOferta wycieczkiProgram Adaptacyjność sukces przedsiębiorstwa
Czwartek, 20 lipca 2017
Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
Opublikowano 12-09-2016 23:29
hosting
Pogrzeb śp. Bogdana Włocha odbędzie się we wtorek (12.09.) poza Inowrocławiem. Zostanie pochowany na cmentarzu w swojej rodzinnej miejscowości. W imieniu Zarządu Regionu pożegnają Go tam wszyscy członkowie Prezydium i delegacje Inowrocławia. 
Fot u góry: Posiedzenie ZR (późna wiosna tego roku) Bogdan siedzi w środku (czerwony sweter). Kto mógł przypuszczać, że to będzie Jego ostatnie...
więcej »
Opublikowano 10-09-2016 18:17
hosting
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarł nasz kolega, znakomity działacz związkowy, członek Zarządu Regionu Toruńsko- Włocławskiego
Bogdan Włoch
   Należał do grona tych, na których można liczyć zawsze, w każdych warunkach. Nigdy nie odmawiał osobistej pomocy zaangażowania, żywo interesując się sprawami społeczności związkowej. Prywatnie dla wielu z nas był świetnym kolegą; szczerym, lubiącym humor, siejącym optymizm.
Był aktywnym niemal do końca, stąd jego śmierć jest dla nas jeszcze trudniejsza do przyjęcia.
   Rodzinie świętej pamięci Bogdana składamy wyrazy najgłębszego współczucia, jednocześnie dziękując Bogu za Jego pracowite, dobre życie i za to, że było nam dane spotkać Go na naszej drodze życia.
Koledzy i przyjaciele z Zarządu Regionu Toruńsko - Włocławskiego NSZZ"Solidarność".
O terminie pogrzebu powiadomimy.
więcej »
Opublikowano 08-09-2016 20:28
hosting
    Wczoraj (7 września) miały miejsce cotygodniowe obrady Prezydium Zarządu Regionu. Głównym tematem były sprawy finansowe, a także ocena postępów w realizacji uchwał Regionalnego Zjazdu Delegatów. Uzgodniono tez , że najbliższa sesja Zarządu Regionu odbędzie się w dniu 30 września w Toruniu. 
   Zapoznano się też ze stanem przygotowań do pielgrzymki na Jasną Górę (17-18 września). Wszystko wskazuje na to, iż Region będzie reprezentowany przez liczną grupę pielgrzymów, którzy do Częstochowy udadzą się co najmniej 6 autokarami.
Uzgodniono także cały szereg spraw mniejszej wagi, jak chociażby podjęto decyzje o przygotowaniu kalendarzy na przyszły rok (a to w kontekście założeń budżetowych).
Fot u góry - Przewodniczący ZR J. Żurawski - pomoc "z góry" zawsze i w każdym kontekście cenna...
więcej »
Opublikowano 06-09-2016 22:22
Skandaliczne słowa sędzi Ireny Kamińskiej z NSA wypowiedziane podczas niedawnego zjazdu sędziów, a zresztą może to tylko takie niewinne wyznanie. Sami zobaczcie, bo to wiele mówi także w kontekście naszych doświadczeń z sal sądów pracy... - www.youtube.com/watch
więcej »
Opublikowano 06-09-2016 21:32
Image and video hosting by TinyPic
Koniecznie odwiedź - bo warto! Ruszył nowy informacyjny, do tego solidarnościowy portal internetowy - tysol.pl/
więcej »
Opublikowano 06-09-2016 20:46
hosting
     3 września delegacja związkowców z inowrocławskiej spółki PWiK wraz z przewodniczącym Oddziału Inowrocław złożyła kwiaty pod Pomnikiem Poległych Stoczniowców w Gdańsku upamiętniając w ten sposób 36 rocznice podpisania porozumień sierpniowych (fot górna).
     W Inowrocławiu w dniu 4 września w kościele pod wezwaniem Zwiastowania Najświętszej Marii Panny odbyła się msza św . upamiętniająca 36 rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych. W uroczystej mszy św. udział wzięli związkowcy oraz delegacje Komisji Zakładowych z Oddziału Inowrocław zaproszeni goście, poczty sztandarowe instytucji, szkół i organizacji związkowych. Po mszy św. delegacje złożyły wiązanki kwiatów pod tablicą upamiętniającą Bł.ks Jerzego Popiełuszkę (fot niżej)
hosting
więcej »
Opublikowano 05-09-2016 16:41
hosting
Sekretariat ZR Toruń przyjmuje zapisy chcących wziąć udział w XXXIV Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ludzi Pracy na Jasną Górę. Koszt 50 zł od uczestnika.
więcej »
Opublikowano 05-09-2016 16:28
   Jak już informowaliśmy - zmarł nasz kolega, działacz związkowy, wieloletni przewodniczący kz w Sodzie Polskiej Ciech Inowrocław Marek Wiśniewski.
   Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 6 września 2016 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii pw. Zwiastowania NMP (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu.
więcej »
Opublikowano 05-09-2016 16:00
hosting
W dniach 28-30 września tego roku odbędzie się szkolenie dla społecznych inspektorów pracy oraz działaczy związków zawodowych prowadzone przez wykładowców Państwowej Inspekcji Pracy.
Tematyka szkolenia:
* Prawo pracy - urlopy wypoczynkowe, czas pracy, umowa o pracę
* Wypadek przy pracy - postępowanie powypadkowe
* Ustawa o SIP - współpraca z PIP, obowiązki, uprawnienia
* Rola związków zawodowych oraz rad pracowników w pracy SIP
* Aktualne zmiany w KP, ustawa o PIP i ich wpływ na działalność SIP
Szkolenie odbędzie się w miejscowości Osiek - Ośrodek Rehabilitacji i Wypoczynku "Dobry Brat"
Koszt pobytu ok 320 złotych
Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc proszę o pisemne zgłoszenie uczestnictwa przesłać w terminie do 10 września, na adres
HYDRO VACUUM S.A.
Zakładowy Społeczny Inspektor Pracy
Ul. Droga Jeziorna 8
86-300 Grudziądz
Z poważaniem - Jan Krajewski  zakładowy społeczny inspektor pracy
                                                          Hydro Vacuum S.A.
                                                          tel. 603 047 315
 
więcej »

« poprzednia
1|2|...16|17|18|...|209|210|211
następna »